Rozpoczęcie roku szkolnego

Szanowni Rodzice, uprzejmie informujemy, iż rok szkolny 2019/2020 rozpoczyna się 02.09.2019 r. tj. poniedziałek.

Zapraszamy  wszystkie dzieci w godzinach wskazanych  w podpisanych deklaracjach w sprawie korzystania z wychowania przedszkolnego.

INFORMACJE NA TEMAT ZEBRAŃ Z RODZICAMI

Szanowni Państwo, zebranie organizacyjne w grupie I „Śmieszków” – 3 i 2,5 latków odbędzie się 28.08.2019 r. tj. środa, o godzinie 16.00 w sali nr 1. Zebranie poprzedzone zostanie krótkim spotkaniem z pedagogiem z Miejskiej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Koninie panią Olgą Karpińską na temat adaptacji dziecka w przedszkolu. Następnie zostaną omówione sprawy organizacyjne grupy.

Zebrania organizacyjne w pozostałych grupach odbędą się na początku września. O terminie spotkań poinformujemy Państwa osobnym ogłoszeniem.

ZAJĘCIA ADAPTACYJNE

Uprzejmie informujemy, iż zajęcia adaptacyjne dla dzieci 3 i 2,5 letnich gr. I „Śmieszki” odbędą się w dniach 29-30 sierpnia 2019 r. w godzinach 9.00-11.00., w sali nr 1. Serdecznie zapraszamy rodziców wraz z dziećmi. Prosimy zabrać ze sobą wygodne obuwie.

INFORMACJE W SPRAWIE PODPISANIA DEKLARACJI NA ROK SZKOLNY 2019/2020

Uwaga Rodzice wszystkich dzieci (zarówno nowo przyjętych, jak i kontynuujących), które będą uczęszczały do przedszkola w roku szkolnym 2019/2020!!!

Deklarację w sprawie korzystania z wychowania przedszkolnego w roku szkolnym 2019/2020 należy podpisać w dwóch egzemplarzach w dniach:
od 26 sierpnia do 30 sierpnia 2019 r. w godz. 7.00 – 16.00 w dziale kadr i księgowości przedszkola. W. w deklarację można pobrać ze strony internetowej przedszkola – zakładka dla rodziców – „dokumenty do pobrania” i wypełnioną dostarczyć w podanym terminie.

Niepodpisanie umowy w wyznaczonym terminie będzie równoznaczne z rezygnacją z miejsca w placówce.

Należy mieć przy sobie dowód osobisty oraz pesel dziecka w celu zweryfikowania danych.