Zajęcia dodatkowe

HARMONOGRAM ZAJĘĆ DODATKOWYCH I SPECJALISTYCZNYCH

W PRZEDSZKOLU NR 17 W KONINIE W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

PONIEDZIAŁEK

10.00 – 14.15 zajęcia logopedyczne indywidualne, grupowe – prowadząca – pani Klaudia Strugalska

10.30 – 11.00 zajęcia specjalistyczne – tyflopedagogiczne, indywidualne – prowadząca pani Monika Jędrzejczak

13.00 – 14.00 zajęcia plastyczne – prowadząca – pani Renata Pałys

WTOREK

12.00 -12.30 zajęcia rewalidacyjne, specjalistyczne indywidualne – prowadząca pani Danuta Kuznowicz

ŚRODA

10.45 – 11.25 basen gr. IV Motylków i gr. V Słoneczek – Szkoła Podstawowa nr 3 w Koninie

13.00 – 13.30 religia grupa V Słoneczek – na życzenie rodziców – prowadząca – pani Arleta Banasiak – katecheta

13.30 – 14.00 religia grupa IV Motylków – na życzenie rodziców – prowadząca – pani Arleta Banasiak – katecheta

14.00 – 14.30 religia grupa III Zajączków – na życzenie rodziców – prowadząca – pani Arleta Banasiak – katecheta

10.15 – 11.00 zajęcia logopedyczne grupowe – prowadząca pani Klaudia Strugalska

13.00 – 14.30 zajęcia plastyczne – prowadząca – pani Renata Pałys

CZWARTEK

9.00 – 11.30 rytmika: prowadząca instruktor z MDK w Koninie – pani Maria Figaj

9.00 –   9.20 dzieci z gr. I Śmieszków

9.20 –   9.40 dzieci z gr. II Iskierek

9.45 – 10.15 dzieci z gr. III Zajączków

10.20 – 10.50 dzieci z gr. IV Motylków

10.55 – 11.25 dzieci z gr. V Słoneczek

10.30 – 11.00 zajęcia rewalidacyjne, specjalistyczne indywidualne – prowadząca pani Danuta Kuznowicz

11.00 – 11.30 zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, grupowe – prowadząca pani Beata Telesińska

PIĄTEK

10.00 – 11.30 zajęcia logopedyczne grupowe – prowadząca – Klaudia Strugalska

13.00 – 13.30 religia grupa III Zajączków – na życzenie rodziców – prowadząca – pani Arleta Banasiak – katecheta

13.30 – 14.00 religia grupa V Słoneczek – na życzenie rodziców – prowadząca – pani Arleta Banasiak – katecheta

14.00 – 14.30 religia grupa IV Motylków –  na życzenie rodziców – prowadząca – pani Arleta Banasiak – katecheta

12.15 – 13.15 – rehabilitacja ruchowa zajęcia indywidualne – prowadząca Wiktoria Szymańska

13.00 – 13.30 gimnastyka korekcyjna – zajęcia grupowe – prowadząca pani Barbara Przyjemska

13.30 – 14.00 gimnastyka korekcyjna – zajęcia grupowe – prowadząca pani Barbara Przyjemska

13.30 – 14.00 zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, grupowe – prowadząca pani Beata Telesińska