Informacja dla rodziców dzieci nowo rekrutowanych

Informujemy, że listy dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych udostępnione są na tablicy informacyjnej w przedszkolu. Informację taką można także uzyskać po zalogowaniu się na swoje konto pod tym samym adresem, na który logowali się Państwo podczas zapisywania dziecka do przedszkola. Jednocześnie informujemy, że zgodnie z harmonogramem rekrutacji nie są to listy dzieci przyjętych, jedynie zakwalifikowanych. Dlatego po sprawdzeniu statusu dziecka, prosimy rodziców dzieci zakwalifikowanych o pobranie, wypełnienie i dostarczenie do przedszkola "Potwierdzenia woli". Dokument można dostarczyć osobiście lub w formacie pdf przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. najpóźniej do dnia 27.04.2021 r. do godz. 15.00. Mozna też wypełnić na miejscu.
Link do dokumentu - Potwierdzenie woli

Rekrutacja na rok szkolny 2021/2022

SZANOWNI RODZICE!!!

ELEKTRONICZNA REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA NA ROK SZKOLNY 2021/2022:

Etap I – rekrutacja dzieci obecnie uczęszczających do przedszkola, tzw. KONTYNUACJA.
Ten etap przeznaczony jest wyłącznie dla dzieci obecnie uczęszczających do przedszkola i trwać będzie od 15.02.2021. do 19.02.2021. Druk DEKLARACJI O KONTYNUOWANIU WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO W ROKU SZKOLNYM 2021/2022 prosimy odebrać od pracownika przyjmującego dziecko, wypełnić i oddać najpóźniej do 19.02.2021 do godz. 15.00. Niedostarczenie Deklaracji w ww. terminie będzie równoznaczne z rezygnacją z miejsca w przedszkolu. Kartę należy wypełnić we wszystkich wskazanych polach oraz wstawić daty i podpisy w wyznaczonych miejscach. Rodzice dzieci nieobecnych mogą pobrać druk deklaracji załączonej poniżej. Nieobecność dziecka w przedszkolu nie zwalnia z obowiązku dopełnienia niezbędnych formalności.

Deklaracja o kontynuacji wychowania przedszkolnego pdf

Etap II – rekrutacja dla dzieci nowych.

Rekrutacja odbywa się na wolne miejsca, którymi dysponuje przedszkole, po wprowadzeniu do systemu dzieci obecnie uczęszczających do przedszkola. W celu złożenia WNIOSKU O PRZYJĘCIE DZIECKA DO PRZEDSZKOLA PUBLICZNEGO W KONINIE, rodzic loguje się w systemie pod adresem www.konin.przedszkola.vnabor.pl (link będzie aktywny od 01.03.2021. od godz. 8.00 do 26.03.2021. do godz. 15.00) i postepuje zgodnie z etapami wskazanymi w programie.
Po zakończeniu wszystkich etapów wymaganych przez system, należy wydrukować wypełnioną Kartę, podpisać i dostarczyć do przedszkola pierwszego wyboru wraz z obowiązującymi oświadczeniami potwierdzającymi wybrane we wniosku kryteria. Komplet dokumentów (koniecznie w koszulce lub kopercie) prosimy wkładać do skrzynki pocztowej w holu przedszkola lub przekazać pracownikowi przedszkola. Złożenie dokumentów nie jest równoznaczne z przyjęciem dziecka do przedszkola. Kolejne etapy i terminy rekrutacji prosimy śledzić w harmonogramie rekrutacji. W razie pytać, problemów z logowaniem, wypełnieniem, wydrukowaniem wniosku prosimy kontaktować się telefonicznie z panią Karoliną Majda starszym specjalistą lub Renatą Kasperowicz dyrektorem przedszkola. tel.63 243-10-74.

Link do harmonogramu rekrutacji - Harmonogram rekrutacji 2021/2022