Jadłospis

J A D Ł O S P I S

07.01.2020r.   –   WTOREK

Śniadanie – Płatki zbożowe na mleku, chleb wieloziarnisty, chleb żytni z otrębami z masłem, schab  od szwagra na sałacie z ogórkiem zielonym, pomidorem, marchew, herbatka rumiankowa.

Obiad – Zupa z fasolki szparagowej z ziemniakami, zieleniną, spaghetti z mięsem mielonym sos  bolognese, gruszka, kompot owocowy.

Podwieczorek – Chleb staropolski z masłem, serem żółtym na sałacie z rzodkiewką, kawa mleczna.

08.01.2020r.     –  ŚRODA

Śniadanie  – Kawa mleczna, chleb wieloziarnisty, chleb słonecznikowy z masłem, jajkiem na sałacie pomidorem, rzodkiewką, szczypiorkiem.

Obiad-  Zupa selerowa z ziemniakami, zieleniną, zieleniną, kotlet mielony, sałatka z buraczków, jabłek, marchwi, ziemniaki z koperkiem, mandarynka, kompot z jabłek i gruszek.

Podwieczorek.-  Ryż z prażonymi jabłkami, cynamonem, mleko.

09.01.2020r.    –  CZWARTEK

Śniadanie  – Owsianka na mleku, chleb staropolski, chleb wieloziarnisty z masłem, szynką bez wędzenia na sałacie z pomidorem, ogórkiem zielonym, szczypiorkiem, herbatka koperkowa.

Obiad  – Zupa jarzynowa z mięsem, ziemniakami, zielenina, pierogi  leniwe  z  masłem, marchew tarta z jabłkiem, śmietaną, pomarańczą, kompot z owoców mieszanych, jabłko.

Podwieczorek.-  Bułka kajzerka z masłem, pastą z makreli wędzonej z jajkiem, rzodkiewką, papryką, ketchupem, koperkiem, kawa mleczna.

10.01.2020r.    –  PIĄTEK

Śniadanie.-  Kakao na mleku, chleb słonecznikowy, chleb wieloziarnisty z masłem, serkiem almette  z rzodkiewką, pomidorem.

Obiad – Zupa kalafiorowa z makaronem, zieleniną, filet z miruny soute, surówka z kapusty kiszonej marchwi, jabłek, rzodkiewki, papryki z olejem, ziemniaki z koperkiem, kompot z jabłek,  gruszka.

Podwieczorek – Puszysta legumina z kaszy manny z truskawkami.

13.01.2020r.    –   PONIEDZIAŁEK

Śniadanie –  Kawa mleczna, chleb słonecznikowy z masłem, serem żółtym na sałacie z ogórkiem zielonym, rzodkiewką, bułka grahamka z masłem, pastą humus/pasta z cieciorki/  rzodkiewką, pomidorem.

Obiad – Zupa ziemniaczana z zieleniną, karkówka w sosie jabłkowo-czosnkowym, kasza gryczana,  surówka z kapusty czerwonej, marchwi, jabłek, ogórka zielonego, papryki, rzodkiewki, koperku, cytryny z jogurtem naturalnym, kompot z owoców mieszanych.

Podwieczorek – Banan z czekoladą gorzką, bawarka.

14.01.2020r.     –   WTOREK

Śniadanie –  Kakao na mleku, chleb wieloziarnisty z masłem, jajkiem na sałacie z pomidorem, rzodkiewką, chleb słonecznikowy z masłem,  szynką od szwagra na sałacie z rzodkiewką, ogórkiem zielonym, marchew /stół szwedzki/,  sok  gruszkowy  100%.

Obiad – Barszcz ukraiński z mięsem, ziemniakami, zieleniną, pyzy drożdżowe na parze, koktajl  jogurtowo – truskawkowy, kompot z jabłek, mandarynka.

Podwieczorek –   Chleb staropolski z masłem, serkiem twarogowym z rzodkiewką, koperkiem, kawa mleczna.

15.01.2020r.     –   ŚRODA

Śniadanie – Płatki orkiszowe na mleku, chleb wieloziarnisty, chleb słonecznikowy z masłem, pastą jajeczno-serową z papryką, rzodkiewką, ketchupem, ogórkiem świeżym, herbatka miętowa.

Obiad – Zupa porowa z ziemniakami, zieleniną, bitki z indyka z warzywami, ryż brązowy, surówka z kapusty białej, marchwi, pomidora, rzodkiewki, koperku, cytryny z jogurtem naturalnym, kompot z owoców mieszanych, jabłko.

Podwieczorek –    Koktajl jogurtowo – truskawkowy, pałeczki kukurydziane.

16.01.2020r.     –   CZWARTEK

Śniadanie – Kaszka kukurydziana na mleku, chleb żytni z otrębami, bułka wieloziarnista z masłem, szynką konserwową na sałacie z pomidorem, ogórkiem zielonym, szczypiorkiem, herbatka koperkowa, marchew.

Obiad – Zupa z soczewicy z mięsem, ziemniakami, zieleniną, placki ziemniaczane z serkiem waniliowym, surówka owocowa z jabłek, gruszek, brzoskwiń, winogrona, kiwi, kompot owocowy.

Podwieczorek  –   Kanapki z wędliny, jajka, rzodkiewki na sałacie, kawa mleczna.

17.01.2020r.      –   PIĄTEK

Śniadanie – Kawa mleczna, chleb słonecznikowy, chleb wieloziarnisty z masłem, serem żółtym na sałacie z pomidorem rzodkiewką, ogórkiem zielonym.

Obiad – Zupa z ogórków kiszonych  z ziemniakami, zieleniną, filet z miruny pieczony w warzywach   surówka colesław, kasza kuskus,  jabłko, kompot z owoców mieszanych.

Podwieczorek   –   Ciasto marchewkowe /wypiek przedszkolny/, bawarka.

20.01.2020r.       –   PONIEDZIAŁEK

Śniadanie  Manna-  na mleku, chleb żytni z otrębami z masłem, jajkiem na sałacie z ogórkiem kiszonym pomidorem, bułka grahamka z masłem, pasztetem z kurczaka z ogórkiem kiszonym, rzodkiewką, herbatka rumiankowa.

Obiad  – Zupa pomidorowa z ryżem, zieleniną, potrawka z wątróbki drobiowej w sosie musztardowym, surówka z selera, pory, marchwi, jabłek, rzodkiewki, papryki, koperku, cytryny z jogurtem naturalnym, ziemniaki ze szczypiorkiem, mandarynka, kompot z owoców mieszanych.

Podwieczorek   –   Chleb staropolski z masłem, serkiem almette z rzodkiewką, ketchupem, kawa mleczna.

21.01.2020r.       –    WTOREK

Śniadanie – Kawa mleczna, chleb staropolski, chleb wieloziarnisty z masłem, serem żółtym na sałacie z pomidorem, rzodkiewką.

Obiad – Rosół z makaronem, zieleniną, udziec z kurczaka, surówka z kapusty pekińskiej, marchwi, jabłek, rzodkiewki, papryki, koperku z majonezem, ziemniaki ze szczypiorkiem, kompot  z owoców mieszanych.

Podwieczorek – Chałka z masłem, konfiturą wiśniową bez cukru, mleko, jabłko.

Woda źródlana do picia między posiłkami dla chętnych dzieci.

 

/d-bez nabiału, jajek, czekolady, kakao, orzechów, kiwi, truskawek, ogórka,

                                      pomidora, jabłek, migdałów, soi/.

Alergeny znajdujące się w danym daniu lub produkcie oznaczone są tłustym

drukiem na jadłospisie dziennym. Szczegółowy wykaz produktów alergizujących

dla osób zainteresowanych do wglądu u intendenta.