Jadłospis

 

28.10.2019r.    –   PONIEDZIAŁEK

Śniadanie    –      Kawa mleczna, bułka kajzerka, chleb słonecznikowy z masłem, szynką konserwową na sałacie z rzodkiewką, pomidorem, marchew.

Obiad  –     Krupnik  jarzynowy z mięsem, ziemniakami, zieleniną, placki ziemniaczane z serkiem  waniliowym, sałatka owocowa z jabłek, bananów, pomarańczy, gruszek, śliwek, kiwi,  kompot z jabłek.

Podwieczorek –   Chleb staropolski z masłem, pastą  mięsno-jajeczną  z  papryką,  rzodkiewką,  ketchupem,   bawarka. 

29.10.2019r.     –  WTOREK

Śniadanie  – Manna na mleku, chleb słonecznikowy z masłem, serkiem almette z rzodkiewką, ogórkiem kiszonym, chleb wieloziarnisty z masłem, pasztetem z drobiu z pomidorem, rzodkiewką, marchew, sok jabłkowo-malinowy 100%.

Obiad – Zupa z fasoli suchej z ziemniakami, zieleniną, spaghetti z mięsem mielonym, sosem bolognese, ogórek zielony, jabłko, kompot z owoców mieszanych.

Podwieczorek –  Chleb staropolski z masłem, szynką od szwagra na sałacie z rzodkiewką, kawa mleczna

30.10.2019r.     –  ŚRODA

Śniadanie  – Kakao na mleku, chleb słonecznikowy, chleb wieloziarnisty z masłem, serem żółtym na sałacie z pomidorem, rzodkiewką, marchew.

Obiad  – Zupa ryżowa  z warzywami, zieleniną, filet z kurczaka duszony w sosie paprykowym,  sałatka z sałaty lodowej, ogórka, rzodkiewki, szczypiorku, ziemniaki z koperkiem, kompot  z owoców mieszanych, jabłko.

Podwieczorek –  Budyń z kaszy jaglanej z czarną porzeczką.

31.11.2019r.       CZWARTEK

Śniadanie  – Zacierka na mleku, chleb żytni z otrębami, chleb wieloziarnisty z masłem, kurczakiem  gotowanym na sałacie z ogórkiem kiszonym, pomidorem, herbatka z miętą.

Obiad –  Zupa ziemniaczana z mięsem, ziemniakami, zieleniną, kotlety z jaj, marchewka gotowana z masłem, gruszka, kompot z owoców mieszanych.

Podwieczorek –   Chleb staropolski z masłem, serkiem twarogowym z rzodkiewką, bawarka.

04.11.2019r    –   PONIEDZIAŁEK

Śniadanie  – Kawa mleczna, chleb wieloziarnisty, chleb żytni z otrębami z masłem, pastą jajeczno-serową z papryką, rzodkiewką, ketchupem, koperkiem, ogórkiem zielonym.

Obiad  – Zupa kalafiorowa  z ziemniakami, zieleniną, gulasz  wieprzowy w sosie własnym, surówka  z kapusty pekińskiej, marchwi, jabłek, koperku, cytryny z jogurtem naturalnym, kasza gryczana, mandarynka, kompot z jabłek.

Podwieczorek –   Wafle ryżowe z miodem, mleko.

05.11.2019r.    –   WTOREK

Śniadanie  – Płatki orkiszowe na mleku, chleb słonecznikowy z masłem, pastą humus/pasta z ciecierzycy/ z pomidorem, rzodkiewką, chleb wieloziarnisty z masłem, szynką dziadka na sałacie  z rzodkiewką, pomidorem,  sok jabłkowy 100%.

Obiad  – Zupa z ogórków kiszonych  z ryżem, zieleniną, wątróbka drobiowa z pieczarkami, dynią, surówka koperkowa, ziemniaki ze szczypiorkiem, jabłko, kompot z owoców mieszanych.

Podwieczorek-   Bułka grahamka z masłem, konfiturą wiśniową bez cukru, kawa mleczna.

06.11.2019r.     –  ŚRODA  

Śniadanie – Kawa mleczna, chleb słonecznikowy z masłem, jajkiem na sałacie z rzodkiewką, ogórkiem świeżym, chleb wieloziarnisty z masłem, serem żółtym na sałacie z pomidorem, rzodkiewką, marchew /stół szwedzki/.

Obiad – Zupa serowa z makaronem, zieleniną, pieczeń rzymska w sosie śmietankowo – koperkowym, sałatka z buraczków, jabłek, marchwi, ziemniaki z koperkiem, kompot z owoców mieszanych gruszka.

Podwieczorek –   Czekoladowa krówka /wypiek przedszkolny/,  mleko.

07.11.2019r.    –    CZWARTEK

Śniadanie  – Kawa mleczna, chleb wieloziarnisty, chleb słonecznikowy z masłem, twarożkiem  z rzodkiewką,  ogórkiem zielonym, Kubuś marchewka-banan.

Obiad  – Zupa z fasolki szparagowej z ziemniakami, zieleniną, makaron pełne ziarno z żytem z filetem z kurczaka, brokułami, jabłko, kompot z owoców mieszanych.

Podwieczorek – Chleb staropolski z masłem, szynką delikatesową z kurczaka na sałacie z rzodkiewką,

08.11.2019r.    –    PIĄTEK

Śniadanie  – Płatki jaglane na mleku, chleb wieloziarnisty z masłem, jajkiem na sałacie z pomidorem, ogórkiem zielonym,  chleb staropolski z masłem, szynką bez konserwantów na sałacie  z rzodkiewką, pomidorem.

Obiad  – Zupa selerowa z ziemniakami, zieleniną, filet z miruny soute, surówka  z kapusty pekińskiej, marchwi, jabłek,  ogórka zielonego, rzodkiewki, koperku z jogurtem naturalnym, ziemniaki   ze szczypiorkiem, jabłko, napój owocowy.

Podwieczorek – Jogurt malinowo – truskawkowy, pałeczki kukurydziane.

12.11.2019r.    –    WTOREK

Śniadanie  – Kawa mleczna, bułka kajzerka, chleb wieloziarnisty z masłem, szynką dziadka na sałacie  z ogórkiem zielonym, rzodkiewką, marchew.

Obiad –  Zupa jarzynowa z mięsem, ziemniakami, zieleniną, kluski węgierskie z twarogu śmietankowego z czarną porzeczką, jogurtem naturalnym, salsa tęczowa /arbuz, kiwi, banan/. napój  owocowy.

Podwieczorek –    Kanapki z szynką konserwową, rzodkiewką, pomidorem, bawarka.

Woda źródlana do picia między posiłkami dla chętnych dzieci.

 /d- bez nabiału, jajek, czekolady, orzechów, kiwi, truskawek,  pomidora, ogórka,

jabłek, migdałów, soi/.

Alergeny znajdujące się w danym daniu lub produkcie oznaczone są tłustym

drukiem na jadłospisie dziennym. Szczegółowy wykaz produktów alergizujących

dla osób zainteresowanych do wglądu u intendenta.