wyniki konkursu fotograficznego

KONKURS FOTOGRAFICZNY – WYNIKI!!

W dniu 25.11.2019 roku przeprowadzono rozstrzygnięcie międzyprzedszkolnego konkursu fotograficznego pt. „Znane i nieznane zakątki Konina”. Konkurs fotograficzny zorganizowany został przez Przedszkole nr 17 „Wojtusiowa Izba” i adresowany był do wszystkich przedszkolaków i ich rodziców.

Celem konkursu było:

rozwijanie zainteresowań fotograficznych,

– zwrócenie uwagi na ciekawe miejsca w Koninie,

– rozbudzenie poczucia tożsamości lokalnej.

Wzięły w nim udział przedszkolaki z 8 placówek (Przedszkola nr 2, 5, 6, 11, 13, 16, 17, 31). Do konkursu zgłoszono 21 zdjęć. Oceny prac konkursowych dokonała specjalnie powołana Komisja Konkursowa. Doceniając zaangażowanie w wykonanie fotografii komisja postanowiła nagrodzić wszystkie prace. Prace można podziwiać na wystawie w holu naszego przedszkola w dniach 26.11- 04.12.

Fotorelacja z wystawy oraz wręczenia nagród przedszkolakom z Wojtusiowej Izby pojawi się na stronie w najbliższych dniach. Podziękowania, dyplomy oraz upominki dla pozostałych uczestników zostaną wysłane drogą pocztową.

Dziękujemy dzieciom, nauczycielom, rodzicom za zainteresowanie oraz zaangażowanie w konkurs.